Legalni bukmacherzy online

Bukmacher Etoto rozdaje co weekend swoim graczom bonus w wysokości 40 PLN. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony za 50 PLN każdy, a niezależnie od rozliczenia kuponu operator przyzna darmowe środki.

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym dokonali minimum dwóch wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać jeszcze przez zagraniem pierwszego kuponu. Można to zrobić na stronie bukmachera Etoto.

Promocja trwa podczas weekendów od piątku od godz. 00:00 do niedzieli d 23:59. Warto jest pamiętać, że w tej promocji są sklasyfikowane tylko takie, które zostały zagrane w tych dniach oraz rozliczone.

Bonus zostanie przyznany dla gracza, który podczas jednego weekendu zagra minim trzy kupony: pojedyncze lub wielozdrzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.50. W przypadku kuponu AKO, kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.20.

Stawka za jaki musi zostać zagrany każdy kupon musi wynieść minimum 50 PLN, ale kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma niezależenie od rozliczenia kuponu bonus o wartości 40 PLN.

Chcąc go otrzymać trzeba po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP, a następnie zatwierdzić bonus. To sprawi, ze na konto typera środki trafią automatycznie.

Freebet bez depozytu u legalnego bukmachera

Warto jest pamiętać, że bukmacher Etoto oferuje dla nowych typerów darmowy bonus w wysokości 20 PLN. Chcąc go otrzymać należy założyć konto, zaś w procesie rejestracyjnym wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Wówczas typer otrzyma darmowy bonus bez dokonania żadnej wpłaty środki są do wykorzystania na zakłady u bukmachera.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image