Bonusy świąteczne od STS. Nawet 300 PLN dla graczy

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Na konto każdego z typerów może trafić extra kasa i to każdego gracza. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy z typerów wynieść może nawet 300 PLN.

Jak odebrać 30 PLN każdego dnia na STS.pl?

Jak odebrać 30 PLN każdego dnia na STS.pl?

Jest na pewno co typować u bukmachera STS, ponieważ oferta wspomnianego operatora jest dosyć bogata i każdym z użytkowników niewątpliwie znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że rozgrywana jest cała masa spotkań w piłki nożnej, koszykówce i siatkówce.

Z tej okazji każdy z graczy może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Świąteczny Cashback w STS”, a jest ona dostępna do 24 grudnia do godziny 23:59. Jednak trzeba mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba do tej oferty dołączyć na stronie www.STS.pl.

Pewne 20 PLN codziennie od STS

Każdego dnia każdy typer bukmachera STS może liczyć na pewne 20 PLN. Wystarczy jedynie zawrzeć dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym wyłącznie będą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu
Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu

Jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 20% stawki. Każdego dnia na konto gracza może trafić 20 PLN, zaś maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 300 PLN.

Kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to na konto każdego z użytkowników może trafić extra bonus w postaci:

  • darmowych 29 PLN za założenie konta
  • premii równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Jednak chcąc liczyć na powyższe bonusy każdy z użytkowników koniecznie musi wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button