Bonus 20 PLN za każde trafienie Polaków z Macedonią Płn. od Forbet

W czwartek 7 czerwca Polska zagra trzecie spotkanie podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Tym razem Polacy na wyjeździe zmierzą się z Macedonią Północną. Bukmacher Forbet zagradza swoich graczy bonusem w wysokości 20 PLN za każde trafienie naszego zespołu.


Bonus na Euro 2020 od Forbet legalnego bukmachera w Polsce

Bonus na Euro 2020 od Forbet legalnego bukmachera w Polsce

W tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej typer dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy do momentu rozpoczęcia się konfrontacji pomiędzy Macedonią Północną, a Polską, czyli do 7 czerwca do godz. 20:45.

Chcąc liczyć na bonus należy zagrać kupon, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, w tym typ na mecz pomiędzy Macedonią, a Polską.

Bukmacher Forbet dopuszcza jedynie zdarzenia przedmeczowe z oferty na spotkania na eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Lecz należy pamiętać, że zdarzenia będące na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 7 czerwca do godziny 23:59.

Kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Stawka kuponu musie wynieść dokładnie 79 PLN. Lecz z akcji są wykreślone kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN za każde trafienie Polaków o ile zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji.

Lecz trzeba pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon.

Ewentualny bonus trafi na konto gracza do 10 czerwca do godziny 16:00.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokonnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00, zaś kurs każdego kuponu musi wynieść minimum 1.20.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button