Betclic Pewny Zakład – bonus 40 PLN na piłke nożną!

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Betclic za typowanie piłki nożnej. W przypadku przegranej każdy użytkownik może liczyć na zwrot stawki.

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic

Trzeba powiedzieć, że obecnie rozgrywki w piłce nożnej są zdominowane przez pojedynki eliminacyjne do Mistrzostw Świata. A przed nami dojdzie do kilku dosyć ciekawych starć, jak chociażby Czechy vs Belgia, Serbia vs Portugalia, Bułgaria vs Włochy czy też Polska vs Andora.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic, który oferuje akcję „Pewny zakład”, a jest ona aktywna wszystkim typerom do 28 marca do godziny 23:59. Jednak chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Pewny zakład w Betclic

Wspomniana oferta promocyjna polega na zagraniu kuponu wielozdarzeniowego, czyli tzw. AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 4.00 i co najmniej pięcioma typami.

Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być z piłki nożnej, ale mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek. Dodać jest warto, ze wszystkie zdarzenia mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu
Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu

Jeśli zagrany przez gracza kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana trafi na jego konto. W przypadku jednej pomyłki typer otrzyma zwrot stawki do 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na zakład bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany. To użytkownik nie straci żadnej gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może maksymalnie nawet wynieść 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button