40 PLN dla typerów od Betclic Polska

W najnowszej promocji bukmachera Betlic każdy gracz może liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć kupon wielozadaniowy, aby liczyć na zwrot stawki.

Bonus za typowanie meczy z piłki nożnej w Betclic Polska

Bonus za typowanie meczy z piłki nożnej w Betclic Polska

Nie ma wolnego w piłce nożnej. Przed nami kolejne mecze piłkarskie i to w najmocniejszych ligach europejskich, jak Premier League, Serie A, Bundeslidze i LaLidze.

Podczas obecnego weekendu każdy gracz może skorzystać z promocji „Pewny zakład”, która jest aktywna do 24 stycznia do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać należy się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bezpieczny zakład dla typerów:

W ramach promocji „Pewny zakład” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe (AKO), na których muszą znajdować się same typy z piłki nożnej. Dobrą wiadomością jest to, iż zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo

Dodać jest warto, ze każdy kupon dodatkowo musi spełniać następujące warunki:

  • kurs łączny nie mniejszy niż 5.00
  • minimum pięć zdarzeń
sts bez depozytu 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli jeden z faworytów okaże się przegrany to typer otrzyma bonus od legalnego bukmachera Betclic w postaci stawki kuponu do kwoty 40 PLN. Oczywiście bonus ten będzie można wykorzystać na obstawianie zakładów z całej oferty bukmachera.

Kod promocyjny w Betclic Polska;

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi na start pierwszy kupon bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku należy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button